Jaroměřické žervé čerstvý přírodní sýr 100 g

Čerstvý sýr žervé je skvělý doplněk zdravého životního stylu a pochoutka pro děti i dospělé. Nádherně jednoduché složení – smetana, mléčné kultury a sůl. Výborný na zjemnění steaků, ale i na přípravu nadýchaného dezertu.

Vyrobeno:
Jaroměřická mlékárna
Velikost balení:
100g

Svačte žervé

Základem zdravé životosprávy není hladovění, ale jeho opak – pravidelná strava. Odborníci doporučují jíst častěji a v menších dávkách. Tím, že tělu dopřejete každé dvě tři hodiny jídlo, ztratí důvod ukládat si přebytečné tukové zásoby. Veškeré živiny se naučí zpracovávat průběžně. Právě proto je chybou zapomínat na svačiny. Do školy či do práce si přibalte Jaroměřické žervé a můžete si být jisti, že tělu dodáte nejen potřebnou dávku energie, ale i zdraví prospěšné látky, kterými jsou například vitamíny obsažené v mléce. Navíc si určitě pochutnáte! 

Ocenění

V roce 2018 získalo Jaroměřické žervé první místo na Celostátní přehlídce sýrů. Dále se pyšní oceněním FÉR potravina i titulem Regionální potravina Kraje Vysočina, který uděluje ministr zemědělství těm nejkvalitnějším lokálním produktům.

Naše recepty