Ocenění výrobků

Naše výrobky se pyšní několika certifikáty CEFF, KLASA a regionální potravina.

Značka CEFF

Logo je udělováno nezávislou institucí, je jednotné pro všechny výrobce a tudíž lehce zapamatovatelné pro spotřebitele, kterým dává dopňující informaci o složení výrobku. Logo CEFF je vyobrazeno na přední, případně na zadní straně obalu.

Chci vědět více o značce CEFF

 

Značka KLASA

Značka KLASA je udělována ministrem zemědělství již od roku 2003. Zaslouží si ji jen ty nejkvalitnější potravinářské a zemědělské výrobky. Logo KLASA umístěné na obalech výrobků pomáhá zákazníkům v orientaci při jejich nákupu. Díky pečlivému předvýběru tak mají zákazníci jistotu, že vybrali správně.

Chci vědět více o značce KLASA

 

Značka REGIONÁLNÍ POTRAVINA

Ministerstvo zemědělství uděluje značku Regionální potravina nejkvalitnějším zemědělským nebo potravinářským výrobkům, které zvítězí v krajských soutěžích. Projekt má za cíl podpořit domácí producenty lokálních potravin a motivovat zákazníky k jejich vyhledávání na pultech obchodů, na farmářských trzích či přímo u výrobců. Spotřebitelé mohou zatím vybírat z celkem 373 oceněných produktů. Značka Regionální potravina oceňuje ty nejlepší výrobky z každého kraje.

Chci vědět více o značce REGIONÁLNÍ POTRAVINA

Naše recepty