Jaroměřická mlékárna

Sázíme na tradiční výrobu a kvalitní suroviny. Mléko kupujeme pouze od místních farmářů, nepoužíváme konzervanty, umělá barviva ani jiná nežádoucí „éčka“. Naše výrobky jsou poctivé a české. Věříme, že nešidit se vyplatí. Odměnou je vynikající chuť.

Jaroměřická mlékárna

Již od roku 1937

Historie Jaroměřické mlékárny sahá až do roku 1937. Zažila znárodnění, privatizaci i velkého zahraničního vlastníka. Dnes je jednou z mála potravinářských společností, které jsou v rukou českého majitele. Naše mlékárna není moc velká. Rozhodli jsme se proto vsadit na kvalitní suroviny a tradiční výrobní procesy. Nemáme ambice být největší, láká nás být nejlepší.

Každodenně zpracujeme kolem 120 000 litrů mléka. Vyrábíme lahodné sýry, výživově hodnotné tvarohy, žervé i tradiční pomazánková. Používáme výhradně české mléko a chceme ukázat, že to jde i bez „éček“. Věříme, že lidé takovýmto produktům budou dávat čím dál více přednost. Naše výrobky se pyšní celou řadou ocenění, jako je například Regionální potravina Kraje Vysočina, značka Klasa, značka CEFF, označení Vyrobeno podle české cechovní normy ad.

naše produkty

 

Jaroměřická mlékárna produkty

Kde nakoupit?

Chtělo by se říci, že výrobky Jaroměřické mlékárny zakoupíte u všech dobrých prodejců… Pravdou je, že jsou běžně dostupné ve všech velkých řetězcích, jako jsou Albert, Billa, Globus, Kaufland, Lidl, Makro, Penny nebo Tesco.

Využít také můžete dovoz potravin až do vašich domovů. Jaroměřické dobroty vám přiveze itesco.cz, kosik.cz nebo rohlik.cz. Pak jsou tu velkoobchody a distribuční společnosti, díky kterým jsou naše produkty v celé řadě menších prodejen. K nim patří společnosti Apetitto, Benstar, Bikos, Lesko – JIP východočeská, Norma, Rosa, Rapo, Vespo, Modios, velkoobchody KBJ nebo Alimpex.

Naše recepty