Jaroměřické tradiční pomazánkové 10 kg

Pro použití v gastro provozech vyrábíme naše tradiční pomazánkové bez příchuti i v desetikilovém balení. Ocení ho především bagetárny a lahůdky. Zvláště pak ty, které chtějí svým zákazníkům nabízet poctivou chuť bez přidaných „éček“.

Vyrobeno:
Jaroměřická mlékárna
Velikost balení:
10 kg

Co se skrývá v tradičním pomazánkovém

Oproti klasickému máslu má tradiční pomazánkové přibližně poloviční energetický obsah. Stejně jako máslo však obsahuje zdraví prospěšné nasycené mastné kyseliny a trans mastné kyseliny přirozeně se vyskytující v mléce. Tradiční pomazánková tedy lze doporučit všem lidem, kteří vyznávají zdravý životní styl. Ta z Jaroměřické mlékárny obsahují průměrně 31,2 g tuku na 100 g. Najdete v nich smetanu, sušené mléko, bramborový škrob, mléčné kultury, sůl a přírodní příchutě. Neobsahují žádné konzervanty, barviva ani kontroverzní „éčka“. Pouze v Jaroměřickém pomazánkovém másle se šunkou a osmaženou cibulkou se přece jen nějaké nepřírodní stabilizátory a zahušťovadla nacházejí. Proč? Nepodařilo se nám na českém trhu nepodařilo najít cenově dostupnou šunku bez těchto přísad.

Kde objednat

Gastro produkty Jaroměřické mlékárny lze objednat přes distribuční společnost Alimpex nebo přímo v Jaroměřické mlékárně na adrese dolezalova.i@mlekarna.cz. Vybrané výrobky lze zakoupit i v prodejnách sítě MAKRO.

Naše recepty