„Sociální automobil“ dorazil tentokrát do Třebíče

Jaroměřické mlékárna se snaží pomáhat organizacím, které poskytují terénní sociální služby. Po Znojmu teď díky její podpoře dorazil „sociální automobil“ i k třebíčské organizaci STŘED, z.ú.

Organizace STŘED, z.ú. v Třebíči nabízí sociální, preventivní a terapeutické služby stejně jako provozuje Komunitní centrum Moravia v Třebíči. Pomáhá rodinám žijícím na Vysočině v náročných životních situacích a to jak na svých pracovištích, tak přímo v jejich přirozeném prostředí – tedy doma. Služby, které tato organizace nabízí jsou velmi potřebné v kterékoliv době, v nouzovém stavu se však ukázaly jako naprosto zásadní. Terénní pracovníci řešili péči o děti, které nemohly chodit do školy, pomáhali s doučováním, poskytovali právní poradenství a další služby související se zajištěním financí pro rodiny.

V úterý 27. dubna byl organizaci STŘED, z.ú. V Třebíči předám nový vůz Dacia Dokker. Jeho kapotu zdobí mimo jiné i logo Jaroměřické mlékárny. Zakoupením této reklamní plochy podpořila projekt „Sociální automobil“ a přispěla tak k tomu, že se k rodinám dostane pomoc organizace STŘED rychle a bezpečně.

Vloženo Od