Vo Jarinovi

Už nějakej čas vim, že můj starej vo mně píše svý chytrý kecy na internety. Směju se tomu a vobčas i zlobim a neska sem si dala stopičku a řekla si, že mu to vrátím stejnou zbraní.

Dobrej den,
už nějakej čas vim, že můj starej vo mně píše svý chytrý kecy na internety. Směju se tomu a vobčas i zlobim a neska sem si dala stopičku a řekla si, že mu to vrátím stejnou zbraní. Tak tady máte, co vám může “mamina” prozradit vo Jarinovi.

Jarin byl jako malej děsnej ňouma.
Jako prcek byl širší než delší a u nás na vsi se mu řikalo Citronovej Jar, protože nosil pořád děsně divný jasně žlutý voblečení. A taky smrděl jako jar. Asi se u nich dost uklízelo, což si teda do dalšího života nepřines. 

Jarin byl děsnej ňouma i jako mladej.
Ani nechtějte, abych začala vo tom, jak si mě namlouval. Nebo rači jo. Von vám na mě dva roky koukal v krámě. Ten koupil masa, že by to ani regiment pěchoty nesežral. Po dvou letech se na mě vodvážil promluvit a prej, jestli nechci na kávu. Tak jsem mu řekla, že nechci, když se tak blbě ptá. No a pak zase půl roku zíral, až sem se nad nim slitovala a na to rande ho vytáhla. No a vod tý doby to spolu táhnem. To už je vám let.

Jarin je ňouma i jako dospělej.
To je vám chlap, co vám natrhá fialky, ale přinese je v kapsi tý jeho ošuntělý bundy, co nosí na ryby, takže dostanete takový fialový hnusný muchlánek. Ve fabrice mu řikaj citrónovej filosof. Citrónový mu zůstalo z dětství a filosof je, páč nad těma káděma s mlíkem pořád přemítá vo nesmrtelnosti chrousta. A to ani nemluvim vo těch kecech, když příde z putyky vožralej jak zákon káže. To se pak zavře v koupelně a nekecám, někdy promlouvá s bohem.

Je to divnej patron a kdo by ho neznal, může si myslet, že je trochu mešuge. Ale konec konců, proto sem ho začla mít ráda. Proto mě vlastně zajímal a po letech, co sem se nad tim jeho uvažovánim a přemítánim zlobila, sem si i ty jeho filosofický kecy a zmuchlaný fialky zamilovala. Bez nich by to halt nebyl von. Takže vám povim, že dyby šel za jinou, dost by se mně stejskalo. Teda, nejdřív bych vo něj přerazila krompáč, a pak by se mi stejskalo.

Vaše mamina 

Vloženo

Jaroměřická mlékárna