Velké úspěchy sponzorované sportovkyně

Naše mlékárna už několik let podporuje mladou sportovkyni Terezu Ďurdiakovou. Tato bývalá akvabela, dnes dvojnásobná medailistka maratonského mistrovství ČR letos přesedlala na rychlochůzi. Změna disciplíny se vyplatila. Tereza slaví obrovský úspěch.

10. října se v Poděbradech konalo mezistátní utkání a zároveň mistrovství ČR v rychlochůzi. Tereza Ďurdiaková tady porazila Anežku Drahotovou a ve své premiérové chodecké sezoně se stala mistryní České republiky na 20 kilometrů. V absolutním pořadí závodu na mezinárodním mítinku Poděbrady Walking byla pátá, vyhrála Italka Antonella Palmisanová. Úřadující vicemistryně Evropy Drahotová na méně zkušenou českou kolegyni ztratila pět sekund a skončila celkově šestá. Kromě titulu je Tereza pyšná na svůj závodní čas - 01:33:54. Gratulujeme!