Jaroměřické žervé přírodní sýr

Vyrobeno: Jaroměřická mlékárna

Žervé je přirodní sýr. Není to taveňák se svými solemi a konzervanty. Je to jeden z nejjemnějších přírodních sýrů české výroby.


Skvělý doplněk zdravého životního stylu. Pochoutka pro děti i dospělé. Jedinečné s pečivem. Výborné na zjemnění steaků, ale i přípravu nadýchaného dezertu.Stačí ochutnat abyste pochopili, že právě jíte něco mimořádného. Kus přírody? Zdraví? Je jedno, jak to pojmenujete. Žervé je jen jedno. Jen ten nejlepší.

Svačte žervé
Základem zdravé životosprávy není hladovění, ale jeho opak – pravidelná strava. Odborníci doporučují jíst častěji a v menších dávkách. Tím, že tělu dopřejete každé dvě tři hodiny jídlo, ztratí důvod ukládat si přebytečné tukové zásoby. Veškeré živiny se naučí zpracovávat průběžně. Právě proto je chybou zapomínat na svačiny. Do školy či do práce si přibalte žervé a můžete si být jisti, že tělu dodáte nejen potřebnou dávku energie, ale i zdraví prospěšné látky, kterými jsou například vitamíny obsažené v mléce. Navíc si určitě pochutnáte! Inspirujte se našimi recepty.

 

Tento produkt je držitelem těchto certifikátů a cen

Žervé

Jaroměřická mlékárna