Vo Vokamurovi

Plazí se takhle tři slimáci a najednou ten úplně nalevo vybuchne. Zbylí dva se na sebe překvapeně podívají. První slimák se zeptá druhého: “Hej, kámo… co to bylo? Chápeš to?” A druhý slimák odpoví: “Nevim… Tyjo, on to byl asi muslimák!”

Plazí se takhle tři slimáci a najednou ten úplně nalevo vybuchne. Zbylí dva se na sebe překvapeně podívají. První slimák se zeptá druhého: “Hej, kámo… co to bylo? Chápeš to?” A druhý slimák odpoví: “Nevim… Tyjo, on to byl asi muslimák!”

Z toho, co se stalo ve Francii, mám fakt strach. Někerý věci sou hnusný a dít by se prostě neměly. A tak sem si řek, Jarine, tak si teda přečti, co vo tom napsal ten Vokamura. Vyslal nedávno do světa ten svůj slavnej návod, jak bojovat proti radikalistickejm islámcům, aby ta moje na sobě nemusela za pár let nosit stan. No. A nějak vám nevim.

Dozvěděl sem se, že si mám pořídit prase a jít ho venčit k nejbližší mešitě, promenádovat se kolem nahatý a posílat tam bezdomovce. Že nemáme jíst kebab, protože co kebab, to burka.Tak jim radši sejra. Taky máme na islámce neustále nadávat, nebavit se s nima a vůbec jim všemožně dávat najevo, ať táhnou do toho jejich pohyblivýho písku a tam si klidně běhaj s dynamitem na břiše. No, a hlavně se tam teda psalo, že máme volit Úsvit, protože to je jediná strana, co to s náma myslí dobře. A taky že máme prosazovat odvolatelnost politiků, aby se ti současní mohli nahradit těma usvícenýma. A vůbec prostě že Úsvit přijde a všechno bude krásný.

Tak aspoň konečně vim, co mám dělat. Tak sem si řek, že Tomio by určitě nikdá neřikal věci jen proto, že se budou líbit lidem. Von je to určitě prima kluk a myslí to s náma dobře. A chce, aby tady byli na sebe lidi hodný. A protože v čemkoliv takovým bych ho rád podpořil, napsal sem taky pár návodnejch bodů, jak tu jeho ušlechtilou ideu ještě vylepšit a vychytat mouchy:

Můžeme mu rozbít auto a dát mu před barák koloběžku. Upřímně, za ty prachy, co maj šejkové ropácký za Tomiův benzín, to by bylo kebabů, že bych s tim uživil jaroměřickou mlíkárnu. Von Tomio toho má hodně a asi mu to v tom argumentování úplně nedošlo. Ale věřim, že by byl rád.

Můžem chovat prasata i doma v paneláku. To se k nám pak žádnej šejk ropáckej nepřiblíží, když tím budem načichlý. A chodit můžem úplně navostro. To jim to nandáme. Než teda vymřem na zápal plic.

Pak tu je ta věc s těma stížnostma. Vokamura zaprvý navrhuje, ať na muslimy podáváme co nejvíc stížností, kdykoliv budou dělat něco divnýho. Současně řiká, že bysme měli donutit politiky vodmítat “nekonečné stížnosti” islámců. Někdo by mohl být zmatenej, kdo si může a kdo si nemůže stěžovat. Navrhuju, ať si radši stěžujou všichni na všechno a bude v tom pořádek.

Nejsem si jistej bodem “neprodlené a nemilosrdné zrušení pobytového povolení všem, kdo budou vybízet k nedodržování našich zákonů”. Bojim se, že vyhodit každýho, co někdy vošulil daňový přiznání, tak by se nám to tu docela vylidnilo.

A trošku je nedomyšlený to “nevolit nikoho, kdo bude slibovat muslimům volební právo”. Pokud se nepletu, voni volební právo jakože normálně mají. Ale kdo řiká, že jim ho nemůžem sebrat! A když už v tom budem, mohli bychom jim vzít třeba taky právo na majetek, nebo právo na děcka. Beztak by z nich vyrostli akorát atentátníci.

Nepochopte mě špatně. Nesnášim blbce, co někoho zavražděj, protože jim to slavnej pánbu káže. Vo islámce všude po Jaroměřicích nestojim a jestli bude na maminu někdo voblíkat nějaký záclony, rozbiju mu ciferník. Ale taky nemám rád, když se někdo vozí na český záštiplný povaze. A vysílá záštiplný kecy, který se maj tak akorát líbit nám voličům. Když se nelíběj, tak z toho zase couvne. A v rozhovoru pak bude tvrdit, že jim jde o to, ať tu u nás hlavně nemáme žádnou nesnášenlivost. A když se pak stane něco zlýho, co se hodí do krámu, vědoucně pokývá hlavou a prohlásí: "Vidíte? Já jsem vám to říkal."

Aneb, jak sem někde čet: "Plány islamistů zhatí naši vepři boubelatí!"

Vloženo

Jaroměřická mlékárna