Vo tragickým zániku praskavejch bublin

Sem naprosto ultimátně zdrcenej. Nechápu, jak moh někdo vykoumat takovou svatokrádež. Dyž si představim, jak stoupne kriminalita a všechno. Vymysleli bublinkovou fólii, kerá nepraská.

Úplně sem se rozčílil. (prask)

Narazil sem na tu zprávu úplně náhodou. Prej to vymysleli jako levnější řešení, jak balit věci. Je to normálně vyfouknutý, takže to zabere míň místa a líp se to převáží. A dyž do toho chcete něco zabalit, tak tam ten luft musíte nejdřív naluftovat pumpičkou. (lup lup)

Jasně! Dycky, dyž chytnu praskavou, půjdu hledat pumpičku, ať si tu fólii nejdřív nafouknu. Kde tohle skončí? Pozejtří budu praskat už akorát nafukovací lehátka. (lup lup)

A víte, co je nejhorší?

Dyž ty napumpovaný bubliny zmáčknete, tak vono to nepraskne, jak ste zvyklí. Prostě se ten vzduch normálně trapně a potichu přesune do vedlejšího vokýnka.

Hele, já sem jenom vobyčejnej Jarin z mlíkárny a líp teda rozumím tvarohu než vobalovýmu materijálu, ale já se ptám: Komu tím prospějou? (prask!)

Tak mě to naštvalo, že už hodinu tu sedím a praskám bubliny. Uklidňuje mě to, víme?

Totiž aby to bylo jasný. To já jim nemám za zlý, že hledaj, jak by mohli ušetřit. To děláme beztak všeci. Ale de mi vo to, že vůbec nemyslej na lidi.

No schválně.

Přemejšlíte nad novou receptůrou na pomazánkový máslo. Co děláte, ať se vám dumá líp?

Praskáte bubliny.

Ste nervózní, protože vaše mladá je v porodnici a vy jí děsně držíte palce. Co děláte, ať vám z těch nervů nepraskne hlava?

Praskáte bubliny.

Strašlivě se naštvete v práci, ale nemůžete na lidi začít křičet, protože ste slušně vychovaný. Co děláte?

Praskáte bubliny.

A taky ste po bublinkový fólii jako malí skákali a váleli sudy?

(prask)

Uf. Tak sem si zalupal a zaláteřil. Hned je mi líp.

Praskavý bubliny sou prostě taková ta malá věc, co zlepšuje lidský životy. Díky který si můžete hrát i jako velký. Ulevíte si praskáním a kolikrát už ani nemusíte někerý lidi přetrhnout vejpůl.

Zaplaťpánbůh, že ta pumpička je prej hodně drahá. Esivá by se mě někdo na něco ptal, já hlasuju za to, aby tu s náma mohly praskat aji naše děti. Ale pro jistotu zatím zkusím vykoumat nějakou jinou uklidňující zábavu. Třeba skládání papírovejch vlaštovek. Nebo sypání koření na sejra.

Poraďte mi. Čím se uklidňujete vy?

Vloženo

Jaroměřická mlékárna