Vo plánu pro správný chlapy

Chtěl sem napsat něco chytrýho a trochu si hrát na básníka. Mluvit vo jaru a vo novým životě a tak, dyž je ten duben. Jenže lidi, já mám takovou radost, že mně to vůbec nemyslí. Fanouši, chystej tupláka! Je to 4:2!

Pamatujete, jak sem psal, že budu dvojnásobnej děda? Splnilo se, co sem si na tajnačku přál – přibude nám další chlap!

Ne, že bych měl něco proti vopačnýmu pohlaví. Navopak sem velkej fanda.
Ale pochopte, mám zkušenosti jenom se synátorem a s Mildou, nevěděl bych, jak s takovým křehkým holčičím uzlíkem zacházet.

Navíc už nějakej pátek přemejšlím, co šecko by se dalo podnikat v týmu čtyř správnejch chlapů. To jakože mě, synátora, Mildy a toho našeho juniora.
Tak teď to konečně můžu začít oficielně plánovat.

 

Plán na příštích 20 let:

  • Uspořádáme bitvu s tvarohovejma buchtama. Celej život sem se chtěl s někým pobít tvarohovejma buchtama. Asi nemusim řikat, že žencký na tudle akci pošleme někam na víno nebo do sauny.
  • Za domem se synátorem vyrobíme vopičí dráhu. Ale ne jen tak ledajakou vopičí dráhu. Musí to bejt pořádný, hotovej trenažér pro Spajdrmena! Kluci tam budou lozit, a já… no, já je budu jistit, protože by to pode mnou ruplo, žejo.
  • Založíme drsňáckou trojgenerační kapelu. Minulej tejden sem viděl, jak Milda nadšeně buší do kastrólu vařečkou a cáká u toho rozpuštěný máslo po celým bytě. Má jednoznačnej talent na bubeníka. Synátorovi koupíme elektrickou kytáru a junior bude zpívat. A já si pořídim basu, poněvač ta má akorát štyry struny a já budu hrát jen na tu spodní.
  • Budem hrát na četníky a zloduchy a strany budou konečně vyrovnaný.
  • Dáme na hromadu veškerý stavebnice, co se nám jich kdy doma nashromáždilo. A postavíme z toho helikoptéru nebo vesmírnou loď, do kerý bychom se vešli všici štyři.
  • Budem co nejvíc chodit na objevný výpravy do okolí. Hlavně do lesa. Dycky nám sbalím chleba se sejrem a pudem třeba na posed jak myslivci pozorovat srnky nebo sbírat houby nebo hledat tajnej poklad.
  • Dyž žencký nebudou doma, budem tajně koukat na napínavý filmy, kerý by nám jinak neprošly.
  • Až budou kluci velký, pudem si všici sednout na pivo za Fanoušem do hospody a budem kecat vo životě a vo holkách a spomínat na tu helikoptéru z Lega. A esivá se mi toho podaří dočkat, budu šťastnej chlap.

Tak takovej je plán. Dyž na to tak koukám, musim říct, že se fakt těšim.

 

 

 

Vloženo

Jaroměřická mlékárna