Vo mikině

Ta mikina, co v úterý přišla na praskej Hrad a vodnesla si medajli, ukazuje na dvě dost podstatný věci. Zaprvý - jaký podaný, takovej prezident a navopak.

Ta mikina, co v úterý přišla na praskej Hrad a vodnesla si medajli, ukazuje na dvě dost podstatný věci. Zaprvý - jaký podaný, takovej prezident a navopak. To proto, že se k popelníčkovýmu buranství jen sotva hodí něco jinčího než buranský voblečení a pochybuju, že toho režiséra, dyž na Hrádeček šel, vůbec napadlo, že by moh bejt voblečenej jináč. Dyk přece jde za tim starym pardálem, za kámičem, za strejcem z Vysočiny. Bude to mejdan jako každej jinej, tak jakýpak copak. 

Zadruhý - žijeme v krásný době. Neska je třetí den po ceremónii. Ve středu byly mikiny plný noviny. Neska si z ní lidi začli dělat legraci a mysli, že ta značka se stane podobně legendární, jako slavnej Milošův aligátor. 

Mrknite třeba na tudle stránku s krásnou fotkou.

Nebo si prohlídněte dost dobrou reklamu. 

A já sem rád, že žijem v zemi, kerou víc trápí nevhodný voblečení než prezidentův vztah k Číně. Dává mi to naději, že i dyby nám někdy někdo chtěl věšet bulíky na nos a zametat věci pod koberec tim, že ven v ten správnej moment vyběhne s nějakou aférou, budem se sami už dávno přít vo něco jako kulinářský eksperimenty Láďi Hrušky nebo nahý fotky Bohdalky na pláži. Jakejkoli vážnější trabl kolem nás prostě jen tak prosviští a my si ho ani nevšimnem. A to je krásný. 

Vloženo

Jaroměřická mlékárna