Portál VaseDeti.cz úspěšně testoval Jaroměřické tvarohy

Redaktorky z portálu Vasedeti.cz testovaly naše tvarohy

Redaktorka portálu VaseDeti.cz připravila recepty s použitím Jaroměřického tvarohu: tvarohové muffiny, jablečné placičky posypané strouhaným tvarohem a bramborové šišky posypané strouhaným tvarohem.

Jak dopadl test Jaroměřických tvarohů na portále VaseDeti.cz? Paní redaktorka píše: "Oba tvarohy jsou chuťově moc dobré. Jaroměřický tvaroh měkký kupuji docela často. Používám ho na teplou i studenou kuchyni (do koláčů, buchet, náplní, pomazánek…) Pracuje se s ním dobře. Těsto je nadýchané, tvaroh se dobře rozmíchává. Má jemnou, lehkou chuť, a proto z něho ráda dělám i pomazánky nebo náplně např. do těstovin. Jaroměřický tvaroh na strouhání jsem vyzkoušela poprvé. A i přes mé obavy ze strouhání to šlo opravdu krásně. Tvaroh je pevný a díky tomu se dobře strouhá, neláme se, ani nedrolí, a přitom je také takový lehký. Na chlebu chuťově připomínal sýr. Já jsem s tvarohy velice spokojena, chutnají dobře a také se s nimi dobře pracuje. Hodí se do studené i teplé kuchyně, a proto je teď mohu doporučit i vám."

Máte zájem soutěžit o měsíc s výrobky Jaroměřické mlékárny? Pokud ano, vyzkoušejte své štěstí ve fotosoutěži na téma SÍLA MLÉKA.

 

Vloženo Zobrazit web
Portál VaseDeti.cz úspěšně testoval Jaroměřické tvarohy

Jaroměřická mlékárna