Pochutnejte si v těhotenství na sýrech

Chutě těhotných není snadné uspokojit, my si na to však troufáme.

Široká nabídka sýrů

Mezi výrobky Jaroměřické mlékárny najdete bohatou nabídku sýrů eidamského typu. S třicetiprocentním eidamem se jako budoucí maminky nemusíte bát, že přiberete víc než je nutné. Uzený eidam vás potěší svou nevšední chutí a Zámecký sýr si zamilujete pro jeho luxusní aroma. Jaroměřický mix, sýrové kostičky obalené v různých druzích koření, můžete s klidným svědomím zobat na párty a vyzrálý Archivní sýr si dopřát při zvláštních příležitostech, stejně jako v paprikovém nebo česnekovém koření obalený sýr Kastelán. Těhotným je možné doporučit i opravdovou delikatesu z Jaroměřic – smetanový sýr Fénix. Ten se hodí jak k namazání na chleba tak na výrobu nejrůznějších dezertů či ke zjemnění pečeného masa. Naopak nevhodné jsou plísňové sýry, které podporují rozvoj kvasinek a mykóz v organismu – v portfoliu Jaroměřické mlékárny je však nenajdete.

 

To nejlepší pro vás i pro miminko

Mléčné výrobky jsou důležitou součástí jídelníčku každé nastávající maminky. „Strava těhotných má velký vliv na zdraví jejich miminka. Výživa matky během těhotenství např. ovlivňuje vývoj a mineralizaci zubů u plodu a může mít vliv na náchylnost zubního kazu u dětí,“ objasňuje nám PhDr. Karolína Hlavatá, Ph.D. v rámci kampaně na podporu mléka a mléčných výrobků Bílé plus. „Je vědecky prokázáno, že dostatečný příjem sýrů a mléčných výrobků v těhotenství snižuje riziko vzniku zubního kazu u dětí.“

Kampaň Bílé plus je projektem Agrární komory ČR. Spolupráce odborníků zaměřujících se na výzkum mléka a výživových poradců přináší podporu mléčným výrobkům a vysvětluje jejich důležitost pro zdravý vývoj lidského organismu.

 

Kvalita bez chemie a „éček“

Všechno, co v těhotenství jíme, vyživuje také naše miminko.  Je tedy dobré se vyvarovat všech nebezpečných látek a chemii, které zbytečně zatěžují lidský organismus – a pro organismus miminka to platí dvojnásob. Ne nadarmo se říká, že bychom měli vědět, co jíme. S Jaroměřickou mlékárnou máte jistotu, že žádné chemie ani „éček“ se nedočkáte.

 

Nabídka sýrů Jaroměřické mlékárny

Fénix, doporučená cena 180g balení je 31,9Kč

Zámecký 45% plátkový sýr, doporučená cena stogramového balení je 27,90Kč

Uzený Eidam 45% plátkový sýr, doporučená cena stogramového balení je 26,90Kč

Eidam 45% plátky, doporučená cena stogramového balení je 26,90Kč

Eidam 30% plátkový sýr, doporučená cena stogramového balení je 21,90Kč

Jaroměřický MIX, doporučená cena třistagramového balení je 59,90Kč

Jaroměřický Kastelán s paprikovým kořením, doporučená cena dvěstěgramového balení je 49,90Kč

Jaroměřický Kastelán s česnekovým kořením, doporučená cena dvěstěgramového balení je 49,90Kč

Jaroměřický archivní sýr, doporučená cena dvěstěgramového balení je 49,90Kč

Vloženo
Pochutnejte si v těhotenství na sýrech

Jaroměřická mlékárna