Dodáváme i gastro balení

Jaroměřická mlékárna, ryze český výrobce sýrů, tvarohů a tradičních pomazánkových, dodává vybrané produkty také v gastro balení.

Složení výrobků je totožné jako u balení pro běžné zákazníky tzn. nešizené produkty připravené podle osvědčených postupů výhradně z mléka od místních farmářů. Naprostá většina z gastro produktů Jaroměřické mlékárny neobsahuje konzervanty, sladidla ani jiná nežádoucí „éčka“.

Pro pekárny i restaurace
Mezi hlavní odběratele gastro sortimentu Jaroměřické mlékárny patří pekárny a výrobny lahůdek. Oblíbené produkty si však v nabídce najdou i majitelé jídelen a restaurací.

Do feferonek, závinů i na bagety
Jako příklad úspěšného velkoodběratele lze uvézt společnost HELEB s r.o., výrobce kulinářských specialit a lahůdek. Ta od Jaroměřické mlékárny pravidelně kupuje gastro balení vynikajícího smetanového sýru Fénix, který se pyšní titulem Regionální potravina udělovaného Ministerstvem zemědělství ČR nejlepším lokálním produktům. Fénix tak najdete v delikátní chuťovce Feferonky plněné sýrem.

Také společnost La Lorraine, přední výrobcem a distributor zamraženého pečiva pro maloobchod a gastronomii, využívá při přípravě svých baget k zapékání gastro balení plátkovaného a strouhaného eidamu stejně jako měkkého tvarohu z Jaroměřic. Další výrobce lahůdek, Delimax, si zase pro přípravu svých salátů a pomazánek oblíbil Jaroměřické tradiční pomazánkové stejně jako zdejší jemný tvaroh.

Nové podoby Jaroměřického tvarohu
Právě Jaroměřický tvaroh v gastro balení patří k nejčastěji objednávaným produktům v gastro sortimentu. Bez něj by se například neobešla výroba tvarohové pochoutky Míša, kterou dodává JEDNOTA Mikulov.

Kde objednat
Gastro produkty Jaroměřické mlékárny lze objednat přes distribuční společnost Alimpex  nebo přímo v Jaroměřické mlékárně na adrese kosmakova.i@mlekarna.cz. Vybrané výrobky, konkrétně Jaroměřický Fénix 1kg a Eidam 30% strouhaný 2kg, lze zakoupit i v prodejnách sítě MAKRO. 

Vloženo
Dodáváme i gastro balení

Jaroměřická mlékárna