Co se děje

Na této stránce vás budeme pravidelně informovat o tom, co se u nás děje, vaří, míchá, připravuje, jaké máme nové svačinky bez éček. A co si o tom všem myslí Jarin.


Meziroční nárůst prodeje sýrů, tvarohů a tradičních pomazánkových

Zatímco v roce 2014 jsme dodali na trh 6793 t a v roce 2015 6936 t, loni už to bylo 7342 t. Prodeje tradičních pomazánkových, měkkých tvarohů a sýrů v cihlách se za poslední dva roky příliš nezměnily.

více informací

Tradiční výroba tvarohů od roku 1937

V Jaroměřické mlékárně se tvaroh vyrábí už od roku 1937. Podobně jako tenkrát se tu i dnes připravuje tradičními postupy a výhradně z kvalitních domácích surovin.

více informací

Food Revolution Day s projektem Pestrá strava

Jaroměřická mlékárna je partnerem FOOD REVOLUTION DAY Jamiho Olivera

více informací

Pestrá strava do škol

Věříme, že to co se v mládí naučíš, ve stáří jak když najdeš. A proto jsme partnerem projektu Pestrá strava do škol, který se snaží bojovat s dětskou obezitou.

více informací

Mýty a fakta o sýru část druhá

O sýrech toho víme za ta léta hodně. Co je mýtus a co je podle nás fakt?

více informací

Mýty a fakta o sýru část první

O sýrech toho víme za ta léta hodně. Co je mýtus a co je podle nás fakt?

více informací

30% eidam z Jaroměřic zvítězil v testu Blesku

Nízkotučné sýry jsou oblíbenou položkou povánočního jídelníčku, proto se Blesk rozhodl věnovat jim svůj spotřebitelský test.

více informací

Mlékaři i farmáři prodělávají kvůli nízkému exportu i cenám

Kvůli přebytku mléka na evropském trhu netratí jen čeští chovatelé dojnic, ale i tuzemští zpracovatelé.

více informací

DoGa nás baví

Pokud byste tipovali, že jsme si pořídili německou dogu a teď se bavíme tím, jak nám roste, tak byste tipovali špatně. Nás baví DoGa úplně odlišná. DoGa, neboli Domácí Gastronomie, je foodblog Venduly Svobodové.

více informací

Vypečené recepty od Terezy

Tereza Marková Beránková není foodblogerka. Podle nás je to totiž kouzelnice s jídlem. Pokaždé když postuje na svůj blog nový recept, sbíhají se nám sliny. Máme to štěstí, že peče i s námi. Tedy s našimi Jaroměřickými dobrotami.

více informací

Dokázali byste to co Katka Maxová?

My si nejsme jisti. I přes svůj handicap je schopná řídit organizaci. Je to její nezkrotitelná energie, která pomáhá Katce bourat předsudky vůči lidem s handicapem. My před ní smekáme a podporujeme ji jak to jen jde.

více informací

5 let v rukou českého majitele

Jaroměřická mlékárna slaví pět let v rukou českého majitele, který razí heslo: Nešidit se vyplatí, odměnou je vynikající chuť.

více informací

Hanka Lamka miluje náš tvaroh

Už dlouho víme, že tvaroh je pro sportovce tou pravou surovinou. A Lamka to na svém blogu dokazuje. Ale počkat, nejdříve vám řekneme kdo je Hanka - Lamka.

více informací

Vaříme se Šůšou, teda, ona s námi

Představujeme vám Míšu, alias Šůšu, která připravuje skvělé recepty z našich produktů.

více informací

Jaroměřická mlékárna spolupracuje s foodblogy

Jaroměřická mlékárna oslovila vybrané foodblogery a nabídla jim možnost vyzkoušet si její výrobky a připravit z nich originální recepty.

více informací

Správný sýr s nesprávným jménem

Věděli jste, že správně se eidam nazývá Eidam? Jmenuje se totiž po přístavním městečku Edam am Ijseelmeer v severním Holandsku, kde se vyráběl již ve 14. století.

více informací

Nový rok a nenahraditelný tvaroh

Nový rok přináší předsevzetí. Slíbili jste si, že letos zhubnete? Klíč k trvalému snížení váhy najdete ve správných potravinách.

více informací

Jaroměřický plátkový sýr v nových šatech

Oblíbené, tradiční výrobky v nových šatech - plátkové sýry se v mlékárně v Jaroměřicích nad Rokytnou vyrábějí už desítky let, nyní se pyšní novými atraktivními obaly.

více informací

Dodáváme i gastro balení

Jaroměřická mlékárna, ryze český výrobce sýrů, tvarohů a tradičních pomazánkových, dodává vybrané produkty také v gastro balení.

více informací

Čas na lásku a Jaroměřický mix

Máte rádi příběhy plné touhy a lásky? Pak si možná kupujete časopis Čas na lásku. V říjnovém čísle redakce doporučuje Jaroměřický mix. Udělejte si čas na lásku, udělejte si čas na Jaroměřický mix.

více informací
< předchozí 12... další > 

(celkem 31 položek )


Jaroměřická mlékárna